Heb je ook genoten van de workshop Generatieve AI in de Verzekeringsbranche?🚀

We zijn geĂŻnspireerd door de geweldige sfeer waarin we samen met gelijkgestemde professionals vanuit de verzekeringsindustrie de kansen en uitdagingen van generatieve AI voor de verzekeringswaardeketen konden bespreken.

đź’ˇEnkele hoogtepunten:
– Onze Executive Director Marcel van Oosterhout hield een korte intro over Erasmus Centre for Data Analytics en onze samenwerkingen rondom (gen) AI en immersieve technologieën. Ook besprak hij projecten waarin AI en XR samenkomen.

– Professor Ting Li, Academic Director van onze Digital Business expert practice, maakte inzichtelijk hoe snel generatieve AI zich ontwikkelt. Ze besprak hoe gen AI, vaak in combinatie met XR, waarde kan creëren voor organisaties en kaartte hierbij diverse use cases aan.

– Vervolgens deelde Mayu Tanioka inzichten uit haar onderzoek naar de adoptie van generatieve AI in de verzekeingswaardeketen, uitgevoerd onder begeleiding van Dr. Dimitrios Tsekouras. De resultaten zijn samengebracht in de whitepaper: “Gen AI & the Insurance Industry”, geschreven in samenwerking met Digital Sundai. (Zie aub de comments beneden voor de link).

Het interactieve deel bestond uit 3 workshops geleid ism Robin Zondag en Ting Li, waarin de volgende thema’s mbt gen AI en de verzekeringsbranche verder werden uitgewerkt:
– Indentificatie van use cases en waardepropositie
– Risico’s en dilemma’s & Implementatie roadmap
– Impact op werkzaamheden en de gevraagde skills van werknemers

Wij willen alle professionals danken voor hun energie, inzet en openheid. Dit maakte het mogelijk voor ons om inzichten vanuit de academie met de praktijk te verbinden en de gezamenlijke kennis rondom generatieve AI te vergroten. We vertouwen erop dat ieder vervolgens slagvaardiger kan zijn in de betrokken organisaties.

Wilt u ook een workshop rondom (gen) AI of immersieve technologie (of een combinatie daarvan) organiseren voor uw organisatie of industrie? Neem dan aub contact op via ecda@eur.nl.